Perkantiems už daugiau kaip 50 € prekes pristatysime NEMOKAMAI!

Paieška

  Labas, mes esame LightsOn

  Esame nuoširdžiai įsimylėję lempučių girliandas ir tai kokį jaukumo bei romantikos jausmą jos gali sukurti. Ypatingai tamsiuoju metų laiku, kai už lango gana tamsu net dienos metu, švelnumo, šilumos ir jaukumo įspūdį namuose gali sukurti švelni lempučių girliandų skleidžiama šviesa. Taip pat ir žvakės, tik ne visais atvejais jos yra saugu! Pastebėkite, kaip švelni šviesa mus ramina, nuteikia romantiškai bei svajingai...  

  Esame tikri, kad norint sukurti jaukią atmosferą namuose, nereikia daryti kapitalinio remonto ar kardinaliai keisti būsto interjerą...Tikrai ne! pažadame, kad padėsime tuo įsitikinti jau labai greitai! 

  Mažos detalės, tokios kaip žvakės, lempučių girliandos yra puiki priemonė namams priduoti žavesio, ramumo ir šilumos. Mūsų istorija nuo to ir prasidėjo.. Esame pora, kuri vienas kitą atrado lempučių girliandos pagalba. Skamba keistai? Patikėkite, turime romantišką ir mielą mūsų istoriją, kuria galbūt pasidalinsime. Bet kol kas ne apie tai.. 

  Lempučių girliandos mus žavėjo visuomet – pradedant nuo to, jog einant gatve pastebime erdves, kavines, namus, pramogų vietas, kuriose yra pakabinta lempučių girlianda, nes ten jaukiau! Mūsų namuose, visus metus nedingsta lempučių girlianda taip pat. Ir esame tikri, nes tuo įsitikinome ir patys, jog nėra svarbu kokie yra namai – ar tai mažas kambariukas bendrabutyje (nuo ko ir prasidėjo mūsų pažintis su lempučių girlianda ir vienas kitu), ar dideli prabangūs namai, kurie tik ir prašosi būti įkelti į instagram ar pinterest, ar tai yra sodyba, ar jaukus sodo namelis – lempučių girliandos jaukumą visiems namams ar šventėms gali suteikti tokį patį!

  Taigi, kaip jau spėjote suprasti, gyvename ir tikime tuo, ką sakome. LightsOn gimė iš didelio susižavėjimo lempučių skleidžiama šviesa, kuri gali suteikti jaukumo, net ir pačiai paprasčiausiai vietai. Tai kolkas tiek apie mus. Tikimės, kad pas mus rasite visko ko Jums reikia, taip pat ir žinių bei patarimų. Lempučių šviesa sužavėjo mus – tikimės, kad taip nutiks ir Jums!

  Su meile, LightsOn įkūrėjai